Lepi hohti

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. feb 2008 8:58

elaphus je napisal/a:

Lovebeyba, si že poskusila z grenkim lakom za nohte, ki je namenjen prav temu, da se nohti nehajo grist?

Še ena moja, nedavna izkušnja - sem hotela špilat elegantno gospo in si nabavit umetne nohte, vsaj za tri dni. (pol so se spet začela gospodinjska dela ). Torej, grem v trgovino in začnem izbirat. Jih izberem, lepi, da te kap, francoska manikura in taki štosi, vržem v nakupovalni voziček. Pa mi žilica ni dala miru (hvala bogu) in začnem brati navodila za "montiranje" te krasote. Izvem: sekundno lepilo - ja, po moje tisto s cianokolom ali nekaj podobnega, ko želim odstranit umetne nohte, jih moram najprej dobesedno odbrusit, pol namakat v odstranjevalcu laka kakih deset minut in podobne grozote. Me je želja za prelestnimi nohti minila. Pa zagledam na polici take, ki že imajo montirano lepilo. Če jih želiš odstranit, jih samo petnajst minut namakaš v topli vodi. Pa še cena ugodna - 4€. Kupim, grem, naslednji dan namontiram. Kupila sem škatlico, na kateri je pisalo, da so nohti "kratki". No, ko sem imela tisto grozoto na rokah, se mi nikakor ni zdelo, da so kratki - še jedilnega pribora nisem znala v roki držat, haha (to ti je pa tako, če gre kmetica v mesto in se hoče delat fino gospo, hehehe). Torej, ob dveh ponoči sem tisto strahoto od nohtov tiščala v vročo vodo več kot dvajset minut, pa še potem sem jih odtrgala s tako težavo, da se mi je zdelo, da si bom še lastne nohte spulila. Sem rekla: nikoli več in zdaj zaljubljeno pogledujem tisto revščino od kratkih, naravnih nohtov, ki mi jih je poklonila mati Narava .

LP

cervus
Hehe, kako sem se nasmejala. Mar bi šla doma v mesto v drogerijo, pa si ne bi nič kupila, ker tega tam še ne poznajo. Tako kot pri nas ne. Joj sem žlehtna. Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. feb 2008 10:31

Jaz sem jih jedla zarad aken. Skozi sem dala trimesečno kuro in ko se stanje na obrazu niti za odtenek ni izboljšalo, kilogrami pa so se kopičili (ob nespremenjeni prehrani in gibanju) sem odnehala. Okus je res fej in fuj, ampak če jih popiješ z sokom ni take panike. Začetnica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

15. feb 2008 10:40

Pride obdobje, da se tudi meni lomijo nohti, takrat si namažem s podlakom za nohte in so ponovno lepi in trdni.

Anamarija

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

15. feb 2008 11:13

Razmišljam, da bi pa mogoče pri tistih, ki si grizejo nohte gel nohti prišli prav...so preveč trdi, da bi jih pojedel, pa še lepo izgleda in pomoje bi bilo škoda nekaj tako lepega pojesti. Če jih imaš na sebi max 3 tedne, te potem tole grizenje lahko celo mine. Kaj mislite? patty

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

15. feb 2008 11:29

patty je napisal/a:
Razmišljam, da bi pa mogoče pri tistih, ki si grizejo nohte gel nohti prišli prav...so preveč trdi, da bi jih pojedel, pa še lepo izgleda in pomoje bi bilo škoda nekaj tako lepega pojesti. Če jih imaš na sebi max 3 tedne, te potem tole grizenje lahko celo mine. Kaj mislite? patty
Ti iz lastnih izkušenj povem, da ne bo šlo. No vsaj pri meni gel nohti niso zalegli. Še posebej če tvoja kozmetičarka ni na razpolgo takrat, ko jo rabiš. Zakaj? 1. meni je enkrat odpadel noht na sredincu, in ker bi prišla na vrsto šele čez tede dni me je tako živciralo, da sem vse dol dala 2. ko ti nohti rastejo posledično z njimi raste oz. se premika tudi gel, tako da moraš biti disciplinirana in imeti dovolj €, da hodiš to popravljat Cene teh nohtov so pri nas kar visoke, za LJ pa sploh vem, da so enormne. Tako, da. Ja, sem preizkusla in rezultat so uničeni nohti, ki si jih še vedno grizem. Sem pa v Muellerju kupila en lak/gel proti grizenju nohtov in kar pomaga. Tako, da vačsih rata da imam malo daljše, potem pa se mi spet začnejo lupit in sem na istem. Hodi pa moja sestra v BTC-ju v neko trgovino kjer imajo vse sorte lakov, ki so dobri. alexis

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

15. feb 2008 11:31

Patty, tudi s podlakom(utrjevalec) ni šans da jih grizeš, bo prej šel zob kot noht

lp

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. feb 2008 11:44

alexis je napisal/a:
in imeti dovolj €, da hodiš to popravljat

 

Ravno zato imam raje svoje, simpatično polomljene

Lep dan in veliko se smejte

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. feb 2008 12:23

Jaz sme si za novo leto kupila umetne,da bi si svoje nehala grist...grizem jih zdaj ne več,sem pa takrat lepilo dol drgnila kot strela... Je pa hudič,če nisi navajen dolgih nohotv-meni je 1 dni mami hlače zapenjala Roncolino

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

15. feb 2008 12:24

Jaz imam pa težave z kožico ob nohtih, tako imenovanim "sovražniki". Če ima kdo kakšno idejo, kako naj to odpravim bom zelo vesela. tadeja 13

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

15. feb 2008 12:31

proti slabim nohtom so meni pomagali laki iz Avona. Imajo različne zadeve/utrjevalce, meni osebno je najbolj včeš tisti "lak" ki je v bistvu samo tekočina, ki se vpije v nohte. prav tako je s temi istimi težave odpravila tudi moja hči. Pa so se nohti obema plastili. klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti